Шкипер

матрос
Регистрация
07.12.2012
Сообщения
24
Карма
0
Имя
Шкипер
Лодка
МКМ, П2
Мотор
ЯМА 30 2т,Сузик 152т
ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА


СПРАВА №2-О-92-1/08


РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ16 ВЕРЕСНЯ 2008 РОКУ

ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА У СКЛАДІ:

ГОЛОВУЮЧОГО - СУДДІ ГОРЯЙНОВА А.М.

ПРИ СЕКРЕТАРІ - СТЕПАНОВІЙ О.С.,

РОЗГЛЯНУВШИ У ЗАКРИТОМУ СУДОВОМУ ЗАСІДАННІ В М. КИЄВІ СПРАВУ ЗА ЗАЯВОЮ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ ІНСПЕКЦІЇ У ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА, ЗА УЧАСТЮ ЗАІНТЕРЕСОВАНИХ ОСІБ – ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛАСПІ», ФІЛІЇ АКЦІОНЕРНОГО КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ «НАДРА» КИЇВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ, ПРО РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ, ЩО МІСТИТЬ БАНКІВСЬКУ ТАЄМНИЦЮ,ВСТАНОВИВ:ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ У ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА ЗВЕРНУЛАСЬ ДО СУДУ З ЗАЯВОЮ, В ЯКІЙ ПРОСИТЬ ЗОБОВ'ЯЗАТИ ФІЛІЮ АКБ «НАДРА» КИЇВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ, НАДАТИ ЗАЯВНИКУ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО РУХУ ГРОШОВИХ КОШТІВ ПО РАХУНКУ №26003003205001, ЯКИЙ ВІДКРИТО В ФІЛІЇ АКБ «НАДРА» КИЇВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ НА ІМ’Я ТОВ «ЛАСПІ».

СВОЇ ВИМОГИ ЗАЯВНИК ОБҐРУНТОВУЄ ТИМ, ЩО ПРАВО НА ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ, ЯКА СТАНОВИТЬ БАНКІВСЬКУ ТАЄМНИЦЮ, НАДАНО ЗАЯВНИКУ ЗАКОНОМ УКРАЇНИ «ПРО ДЕРЖАВНУ ПОДАТКОВУ СЛУЖБУ». ОТРИМАННЯ ТАКОЇ ІНФОРМАЦІЇ ЗАЯВНИКУ НЕОБХІДНО ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ ПРАВИЛЬНОСТІ НАРАХУВАННЯ ТА СВОЄЧАСНОСТІ СПЛАТИ ПОДАТКІВ ТА ЗБОРІВ ТОВ «ЛАСПІ», ОСКІЛЬКИ В ДОБРОВІЛЬНОМУ ПОРЯДКУ ДЕРЖАВНІЙ ПОДАТКОВІЙ ІНСПЕКЦІЇ У ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА ВКАЗАНУ ІНФОРМАЦІЮ ТОВ «ЛАСПІ» НЕ НАДАНО.

В СУДОВОМУ ЗАСІДАННІ ПРЕДСТАВНИК ЗАЯВНИКА УТОЧНИВ ПЕРІОД З ЯКОГО НЕОБХІДНО НАДАТИ ЗАЯВНИКУ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО РУХУ ГРОШОВИХ КОШТІВ ПО РОЗРАХУНКОВОМУ РАХУНКУ, ТА ПОПРОСИВ ЗОБОВ'ЯЗАТИ ФІЛІЮ АКБ «НАДРА» КИЇВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ, НАДАТИ ЗАЯВНИКУ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО РУХУ ГРОШОВИХ КОШТІВ В ПЕРІОД З 01.07.2005 РОКУ ПО 01.07.2008 РОКУ ПО РАХУНКУ №26003003205001, ЯКИЙ ВІДКРИТО В ФІЛІЇ АКБ «НАДРА» КИЇВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ НА ІМ’Я ТОВ «ЛАСПІ».

ПРЕДСТАВНИКИ ЗАІНТЕРЕСОВАНИХ ОСІБ В СУДОВЕ ЗАСІДАННЯ НЕ З’ЯВИЛИСЬ, ТА НЕ ПОВІДОМИЛИ СУД ПРО ПРИЧИНИ СВОЄЇ НЕЯВКИ. У ВІДПОВІДНОСТІ ДО Ч. 2 СТ. 289 ЦПК УКРАЇНИ СУДОМ БУЛО ВИЗНАНО МОЖЛИВИМ РОЗГЛЯНУТИ СПРАВУ У ВІДСУТНІСТЬ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗАІНТЕРЕСОВАНИХ ОСІБ.

З’ЯСУВАВШИ ОБСТАВИНИ СПРАВИ ТА ПЕРЕВІРИВШИ ЇХ НАДАНИМИ ЗАЯВНИКОМ ДОКАЗАМИ, СУД ВВАЖАЄ НЕОБХІДНИМ ЗАЯВУ ЗАДОВОЛЬНИТИ ПОВНІСТЮ З НАСТУПНИХ ПІДСТАВ.

У ВІДПОВІДНОСТІ ДО СТ. 11 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ДЕРЖАВНУ ПОДАТКОВУ СЛУЖБУ В УКРАЇНІ» ОРГАНИ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ У ВИПАДКАХ, В МЕЖАХ КОМПЕТЕНЦІЇ ТА У ПОРЯДКУ, ВСТАНОВЛЕНИХ ЗАКОНАМИ УКРАЇНИ, МАЮТЬ ПРАВО, ЗОКРЕМА, ОДЕРЖУВАТИ БЕЗОПЛАТНО ВІД ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, А ТАКОЖ ВІД УСТАНОВ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ ТА КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ У ПОРЯДКУ, ВСТАНОВЛЕНОМУ ЗАКОНОМ УКРАЇНИ «ПРО БАНКИ І БАНКІВСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ» ДОВІДКИ ТА/АБО КОПІЇ ДОКУМЕНТІВ ПРО НАЯВНІСТЬ БАНКІВСЬКИХ РАХУНКІВ, А НА ПІДСТАВІ РІШЕННЯ СУДУ – ПРО ОБСЯГ ТА ОБІГ КОШТІВ НА РАХУНКАХ, У ТОМУ ЧИСЛІ ПРО НЕНАДХОДЖЕННЯ У ВСТАНОВЛЕНІ ТЕРМІНИ ВАЛЮТНОЇ ВИРУЧКИ ВІД СУБ'ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

СТАТТЕЮ 60 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО БАНКИ І БАНКІВСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ» ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ДІЯЛЬНОСТІ ТА ФІНАНСОВОГО СТАНУ КЛІЄНТА ВІДНЕСЕНО ДО БАНКІВСЬКОЇ ТАЄМНИЦІ, А СТ. 62 ЦЬОГО Ж ЗАКОНУ ПЕРЕДБАЧЕНО МОЖЛИВІСТЬ РОЗКРИТТЯ ТАКОЇ ІНФОРМАЦІЇ НА ПІДСТАВІ ВІДПОВІДНОГО СУДОВОГО РІШЕННЯ.

ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ, ЯКА СТАНОВИТЬ БАНКІВСЬКУ ТАЄМНИЦЮ, НЕОБХІДНО СУБ’ЄКТУ ЗВЕРНЕННЯ ДЛЯ ВИКОНАННЯ НИМ ЗАВДАНЬ, ПОКЛАДЕНИХ НА НЬОГО СТ. 2 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ДЕРЖАВНУ ПОДАТКОВУ СЛУЖБУ В УКРАЇНІ».

З ОГЛЯДУ НА ВИКЛАДЕНЕ СУД ВВАЖАЄ, ЩО ВИМОГИ ЗАЯВНИКА ПРО РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ, ЯКА МІСТИТЬ БАНКІВСЬКУ ТАЄМНИЦЮ, ЩОДО ТОВ «ЛАСПІ» ҐРУНТУЮТЬСЯ НА ПІДСТАВАХ І ПОВНОВАЖЕННЯХ, ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЗАКОНОМ ТА ПІДЛЯГАЮТЬ ЗАДОВОЛЕННЮ.

НА ПІДСТАВІ ВИКЛАДЕНОГО, КЕРУЮЧИСЬ СТ. 1076 ЦК УКРАЇНИ, СТ.СТ.2, 11 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ДЕРЖАВНУ ПОДАТКОВУ СЛУЖБУ В УКРАЇНІ», СТ. 60 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО БАНКИ І БАНКІВСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ», СТ. СТ. 11, 60, 61, 130, 174, 212, 213, 215, 287-290 ЦПК УКРАЇНИ, СУД -

ВИРІШИВ:ЗАЯВУ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ ІНСПЕКЦІЇ У ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА - ЗАДОВОЛЬНИТИ.

ЗОБОВ'ЯЗАТИ ФІЛІЮ АКЦІОНЕРНОГО КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ «НАДРА» КИЇВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ (М. КИЇВ, ВУЛ. ІВАНА КУДРІ, 32, КОД ЄДРПОУ 21707100), НАДАТИ ДЕРЖАВНІЙ ПОДАТКОВІЙ ІНСПЕКЦІЇ У ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА ДОВІДКУ ПРО ОБСЯГ ТА РУХ КОШТІВ, ДЕБІТОВІ ТА КРЕДИТОВІ ОБОРОТИ НА РАХУНКУ №26003003205001, ЯКИЙ НАЛЕЖИТЬ ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛАСПІ» (М. КИЇВ, ВУЛ. ЯРОСЛАВІВ ВАЛ, 29-В, КОД ЄДРПОУ 25389559) З ВКАЗІВКОЮ ОБСЯГІВ, ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ, ДАТИ, КОДУ ЄДРПОУ ТА НАЗВИ КОНТРАГЕНТІВ З 01.07.2005 РОКУ ПО 01.07.2008 РОКУ.

РІШЕННЯ СУДУ ПІДЛЯГАЄ НЕГАЙНОМУ ВИКОНАННЮ.


РІШЕННЯ МОЖЕ БУТИ ОСКАРЖЕНЕ В АПЕЛЯЦІЙНОМУ ПОРЯДКУ ДО АПЕЛЯЦІЙНОГО СУДУ М. КИЄВА ОСОБОЮ, ЩОДО ЯКОЇ БАНК РОЗКРИВАЄ БАНКІВСЬКУ ТАЄМНИЦЮ, ТА ЗАЯВНИКОМ У П’ЯТИДЕННИЙ СТРОК.
 
Вверх Снизу