Olexandr

пассажир
Регистрация
24.06.2020
Сообщения
1
Карма
0
Город
Київ
Имя
Олександр
Лодка
прогресс
Мотор
Mercury Classic fifty
Усім привіт! підскажіть будь ласка можливо хтось стикався! не можу зняти ногу для заміни помпи усі гайки тобто 4 штуки відкрутив але він не змістя не здвинувся, після цього я спробував на бокових шпильках підкласти пластини щоб при викручувані гайки вони видавили ногу! і вона десь на пів сантиметра вийшла при чому різким рухом аж щось щолкнуло мені здалось що там потрібно ще щось викрутити? підскажіть якщо хтось стикався як можна його зняти? чи може вал заржавіти в шліцах? якщо да! то які варіанти його розібрати?
 

луха

капитан 1-го ранга
Регистрация
13.07.2010
Сообщения
8 702
Карма
2 831
Возраст
48
Город
Волжский-Волгоград
Имя
Алексей
Лодка
Снегоход
Мотор
быстрый
Жаксылап кор, онияхта тагыда гайкалар бар мункун. Оны шешу керек.
 

докер

капитан 1-го ранга
Регистрация
22.10.2012
Сообщения
9 466
Карма
4 505
Возраст
62
Город
Ростов на Дону
Имя
Владимир
Лодка
казанка 5м4
Мотор
ямаха 40 xws

MotorHead

капитан 3-го ранга
Регистрация
15.02.2013
Сообщения
975
Карма
101
Город
Золотое. Луганская обл. Украина.
Лодка
Обь1.
Мотор
Вихрь-М. Yamaha F20. Волк меньше медведя , но в цирке выступает именно МЕДВЕДЬ

sergey081965

капитан 1-го ранга
Регистрация
10.04.2011
Сообщения
4 323
Карма
505
Город
Мурманская область
Имя
Сергей
Лодка
Прогресс-2М, Флагман-320, Флагман-420
Мотор
Москва-10,5, Ямаха-30.
Усім привіт! підскажіть будь ласка можливо хтось стикався! не можу зняти ногу для заміни помпи усі гайки тобто 4 штуки відкрутив але він не змістя не здвинувся, після цього я спробував на бокових шпильках підкласти пластини щоб при викручувані гайки вони видавили ногу! і вона десь на пів сантиметра вийшла при чому різким рухом аж щось щолкнуло мені здалось що там потрібно ще щось викрутити? підскажіть якщо хтось стикався як можна його зняти? чи може вал заржавіти в шліцах? якщо да! то які варіанти його розібрати?
Привiт, друже! Будь ласка, пиши росiйською мовою.
 
Вверх Снизу