Vik

мичман
Регистрация
29.04.2008
Сообщения
155
Карма
2
Возраст
49
Город
Киев
ОТЧЕТ О «ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАННЯХ» ПРОВЕДЕННЫХ 19.04.2008 Г ЛОДОЧНИКАМИ РОП-1 обьединившимися в кооператив «выдыбай»

В связи с незаконно принятым решением киевского городского совета от 13.12.2007. о выведении «выдубецкого» озера и прилегающей территории (которая решением горсовета №620 от24.04.1973г, передана в пользование комунальному предприятию РОП-1) , из зеленой зоны и перевепдением в зону застройки , а так же нежеланием горсовета и мэра киева слышать мнение жителей киева по данному вопросу, лодочники РОП-1 ,обьединившиеся в кооператив «ВЫДЫБАЙ» и кооператив «ветеран». Они же жители киева и граждане украины решили восстановить законность в данном вопросе и провести «громадські слухання» самостоятельно.

На вышеуказанное мероприятие были преглашены: представители фирмы застройщика ООО «ДНИПРОЭКОЛОГИЯ», Киевский городской голова (проигнорировали слушания), руководство печерского р-на г.Киева, представители РОП-3, РОП-5 ,ГРАЖДАНСКАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ «КИЕВ 3000», также представители прессы и телевидения и извесные люди г. Киева которые борются против уничтожения мест отдыха горожан.


вел гражданские слушания:
председатель кооператива «выдыбай» РОП-1 Сластен Генадий Васильевич

в мероприятии принимали участие:
 • -стояльщики РОП-1 кооператив «выдыбай»,кооператив «ветеран»
 • -представители РОП-3, РОП-5
 • -ПРЕДСТАВИТЕЛИ ГРАЖДАНСКОЙ ОРГАНИЗАЦИИ «КИЕВ 3000»
 • -заслуженный артист украины ,писатель–публицист , путешественник , мастер спорта , автор и ведущий тв. программ , комментатор спортивных мероприятий, председатель клуба «справжній киянин» Валентин Щербачев.
 • -журналист , публицист , прозаик , победитель номинации «золотое перо Украины», ведущий обозреватель на радио «свобода» , автор и ведущий исторических tv програм Андрей Ахримович
 • -врач высшей категории , сертифицированный доверенный врач представительства ООН в Украине Головач Роман Эдуардович
 • -председатель правления общества «ветеран» Петр Прокофьевич
 • -представительница печерского р-на г.Киева
Все без исключения выступающие осудили политику городских властей направленную на уничтожения мест оддыха и досуга жителей киева уничтожение зеленых зон, продажу и застройку исторических мест и попытку заточения простых жителей киева в бетон и асвальт.

По итогам слушаний была составлена и проголосована единогласно (более 200 голосов), резолюция в горадминистрацию г.Киева, с требованием ,уважать мнение жителей киева и оставить выдубецкое озеро в жителям киева, а не отдавать его на растерзание олигархам за барыши.


Про Порядок громадського обговорення містобудівної документації в місті Києві

Рішення № 438/3014 від 16 червня 2005 року

5.2. Члени територіальної громади можуть за місцем свого проживання провести загальні збори з питань будівництва об’єктів містобудування в кварталі, мікрорайоні, скласти протокол громадського обговорення, звернутися з колективними запитами до замовника, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо економічних, екологічних та інших наслідків передбачуваного будівництва, урахування громадських і приватних інтересів, вмотивованих та обгрунтованих відповідно до законодавства, державних норм, Генерального плану міста Києва і Правил забудови м. Києва та підтриманих простою більшістю населення території відповідного кварталу (мікрорайону).

Протокол громадського обговорення та звернення громадськості складаються за зразками, наведеними в додатку до цього Порядку.

5.3. Замовник спільно з генпроектувальником у місячний термін з дня отримання відповідно оформлених запитів забезпечує інформування населення щодо урахування вимог громадськості, які не суперечать державним нормам та законодавству, з відповідними роз’ясненнями.

5.4. Для досягнення балансу інтересів зацікавлених сторін при будівництві об’єктів містобудування спірні питання розглядаються на засіданні комісії, затвердженої розпорядженням Київського міського голови від 25.03.05 № 76 “Про створення комісії по вивченню питання правомірності прийняття рішень Київради про передачу земельних ділянок”, за участю уповноважених представників органів самоорганізації населення, власників будинків та споруд, земельних ділянок, що прилягають до місця будівництва, інвестора та замовника, генпроектувальника, відповідної районної в місті Києві державної адміністрації.

5.5. Спірні питання щодо урахування замовником та генпроектувальником законних громадських і приватних інтересів під час будівництва окремих об’єктів містобудування оскаржуються і розглядаються у встановленому порядку.

5.6. Замовник (інвестор), органи виконавчої влади, підприємства, установи та організації, інші учасники містобудівної діяльності несуть відповідальність за недотримання вимог цього Порядку відповідно до законодавства та Правил забудови м. Києва.

5.7. Члени територіальної громади як місцеву ініціативу можуть внести на розгляд Київради, виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) конфліктні питання щодо урахування громадських і приватних інтересів у містобудівній документації або при будівництві окремих об’єктів містобудування, замовити незалежну громадську експертизу містобудівної та проектної документації із залученням фахівців у сфері містобудування та архітектури.

ФОТООТЧЕТ О ГРАЖДАНСКИХ СЛУШАНИЯХ:
 

Вложения

 • 51,5 КБ Просмотры: 1 509
 • 40,3 КБ Просмотры: 1 457
 • 40,4 КБ Просмотры: 1 507
 • 51,8 КБ Просмотры: 1 508
 • 47,6 КБ Просмотры: 1 503
 • 39,9 КБ Просмотры: 1 442
 • 31,1 КБ Просмотры: 1 506
 • 48,6 КБ Просмотры: 1 498
 • 67,3 КБ Просмотры: 1 513
 • 38,6 КБ Просмотры: 1 497
 • 51,1 КБ Просмотры: 1 521
 • 44,3 КБ Просмотры: 1 518
 • 33,6 КБ Просмотры: 1 539
Вверх Снизу